4Timber

Nowoczesne podejście do dbania o tereny zielone.

Nazywam się Filip Żukowski i od 2009 jestem właścicielem firmy 4Timber. Jako absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu założyłem działalność w obszarze ochrony środowiska. 11 lat pracy ze wspaniałymi ludźmi i odpowiedzialnymi firmami z branży. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze inwestycji zielonych. Zajmujemy się przede wszystkim wykładaniem mat, hydroobsiewem oraz specjalistycznym koszeniem. Podejmujemy się obsługi projektów na ogromnych obszarach. Inwestujemy w najnowsze technologie, między innymi w zdalnie sterowane mulczery.

Od 2016 roku współpracujemy z firmą ATL Begrünungs GmbH, która od 40 lat chroni przed erozją pobocza autostrad w Europie oraz Afryce.

Przykładamy najwyższą uwagę, przez cały czas, w celu prawidłowego i terminowego wykonania powierzonych projektów.

Zespół, Sprzęt, Jakość

W sezonie pracujemy w doświadczonej, pięcioosobowej ekipie. Od wielu lat powierzam zadania zaufanym osobom dzięki czemu wiem, że nasza praca jest realizowana szybko i efektywnie. W parku maszynowym możemy się pochwalić dwoma zdalnie sterowanymi mulczerami (Robocut oraz Spider) do prac na stromych zboczach, karczownicą Cross Jet oraz wykaszarkami marki Stihl, bo uważamy, że aby uzyskać jakość trzeba pracować na najlepszej klasy sprzęcie.